Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Війна
  • Півтора села, взяті за місяць «другого-конкретного етапу СВО», не наблизили Росію до «почесного миру» — Гіркін

Півтора села, взяті за місяць «другого-конкретного етапу СВО», не наблизили Росію до «почесного миру» — Гіркін

Терорист жорстоко розкритикував нові цілі «спецоперації».

2 хв на прочитання31 Травня 2022, 23:07
Поділитись:

Екс-міністр оборони «ДНР» терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) розкритикував заяву відомого українофоба, Міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова. Той заявив, що безумовним пріоритетом російських військ у так званій «спецоперації» є «звільнення Донецької та Луганської областей, визнаних Російською Федерацією як незалежні держави» і додав, що «жителі інших українських територій, де проходить військова спецоперація, мають самі визначатися, в якому середовищі їм далі існувати: у створеній президентом Зеленським» із забороною російської освіти, медіаресурсів, культури, а також використання російської мови в побуті, «або в іншій, де вони спроможні виховувати своїх дітей так, як хочуть вони, а не Зеленський та його команда».

Гіркін звернув увагу на те, що в цій заяві питання легітимності існування України як такої не ставиться. Так само як геть-чисто забуто про її демілітаризацію і денацифікацію.

«Про Донбас усе ясно, про «територію, де проводиться СВО» — теж приблизно зрозуміло (вони самі можуть провести референдуми, а можуть не провести, але останнє слово все одно залишається за Кремлем, який може їх визнати, а може і не визнати). Проте не прозвучало питання про території, де «СВО» поки що не проводиться. А це – 7/8 території України», — підкреслює терорист.

Із цього Гіркін робить висновок, що в Кремлі знову почали сподіватися на «умиротворення з партнерами на досягнутих позиціях». Колишній ФСБшник упевнений, що це «умиротворення» неможливе, хоча в Москві цього дуже хочеться. Тому, сподіваючись досягнути швидкого миру, «кремлівські шкідники й надалі успішно вмовлятимуть кремлівських ідіотів не здійснювати необхідні для проведення перемоги у ВІЙНІ «ще поза-поза-вчора» заходи». У зв’язку з чим терорист робить висновок, що загроза поразки РФ у цій війні продовжить зростати.

«Ну, а якщо хтось думає, що «півтора села», взяті за місяць «другого-конкретного етапу СВО» — реально наблизили Росію до «почесного миру», то — смію запевнити — на фронті таких ілюзорних надій жодна чесна та компетентна людина не поділяє.

На фронті — найгостріший брак сил і засобів для розвитку навіть тих тактичних успіхів, які реально досягнуто чималою кров'ю», — скаржиться Гіркін.

Нагадаємо, РФ не збирається відбудовувати Маріуполь, бо і ресурсів нема, і ясно, що місто доведеться повернути – російський блогер.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Війна
НОК України підтримав бойкот Олімпіади-2024 у разі допуску росіян та білорусів
1 хв на прочитаннягодина тому
Скрін Scribble Maps
«Київ викрили», «ЗСУ роблять у Снігурівці у Херсонській області військову базу»: російські ЗМІ знову не подивилися на мапу
1 хв на прочитання3 години тому
Росіяни скаржаться, що нова тактика ЗСУ не лише ефективна, а й знижує їхній моральний дух, спонукаючи залишати позицію
3 хв на прочитання9 годин тому
Саміт Україна-ЄС: вступ до Євросоюзу, освіта, цифровізація, допомога
3 хв на прочитанняВчора
Колишній очільник ЦРУ описав сценарій повернення Криму Україною у 2023 році
2 хв на прочитанняВчора
Бахмут контролюється ЗСУ, про відступ не йдеться — у місто провели сильні підкріплення
1 хв на прочитанняВчора
Поява корейців в Україні без запрошення чи дозволу з українського боку буде фактично оголошенням війни з боку КНДР — юрист
2 хв на прочитанняВчора
Окупанти всю ніч обстрілювали квартали Херсона та область
1 хв на прочитанняВчора