Догори
Дати відгук

Після медуз — павуки: у Кирилівці відпочаваючі скаржаться на навалу павуків (ФОТО)

Біолог каже, що це - норма, просто у Кирилівці умови для розмноження трохи кращі за інші міста

2 хв на прочитання22 Липня 2021, 20:36
Фото: Фото:
Поділитись:

За медузами - павуки: у курортній Кирилівці туристи спостерігають нашестя павуків

Українські туристи, які в цьому році вирішили відпочити в селищі Кирилівка, почали скаржитися на навалу павуків. Експерти ж кажуть, що вони не кусаються і не є небезпечними для людини, а така кількість членистоногих — типове явище для цього регіону.

На сторінці Сонячний Харків в Facebook один з відпочиваючих опублікував відео, на якому показав, що його котедж буквально заполонили павуки. Вони були на стелі, стінах і підлозі.

Фото:

 

«Продовжують летіти привіти з Кирилівки. Це не медузи, які не комарі і навіть не сонечка - це ... навала павуків», - написав користувач Сергій Харківський.

«Прокляте місце», «Падаючого метеорита не вистачає для повної картини», «У них, схоже, сезон відпусток! Ось і вирішили, махнути на курорт, всім сімейством», - пишуть користувачі соцмереж, пише nv.ua.

На сайті Кирилловка.укр в розділі Питання-відповідь кажуть, що павуки - це нормальне явище для Кирилівки.

«У Кирилівці є два лимани - тому є невичерпне джерело комарів. В якості компенсації природа забезпечила Кирилівку павуками, які харчуються комарами. Тому кількість павуків пропорційна кількості комарів», - йдеться в повідомленні.

Ентомолог, кандидат біологічних наук Семен Воловник, якого цитують «Местные вести», так пояснив навалу комах у Кирилівці: 

«Варто сказати кілька слів про комарів, павуків та мошок у Кирилівці. Це звичні мешканці не тільки узбережжя, а й Мелітополя. Просто у Кирилівці умови для розмноження трохи краще: лиман, підтоплена під час шторму Федотова коса, і як результат — надмірна вологість і вогкість. Всі ці комахи не небезпечні, хоча і можуть доставити дискомфорт. На хороших базах відпочинку з ними намагаються боротися системно. На тих, що простіше, краще запастися репелентами».

Нагадаємо, що фахівці пояснили, чому Азовське море кишить медузами.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко