Догори
Дати відгук

П'ять ознак того, що людина непомітно перенесла коронавірус

Ковід може провокувати тривале погіршення самопочуття

1 хв на прочитання27 Жовтня 2020, 14:40
pixabay. pixabay.
Поділитись:

Медики назвали ряд ознак, що вказують на те, що людина могла непомітно перехворіти на коронавірус. 

Людина може непомітно для самої себе перенести коронавірус - при цьому ймовірні деякі зміни, але, будучи не сильними, вони сприймаються як тимчасове нездужання або звичайна ГРВІ, ідеться у виданні  Express. 

Медики назвали п'ять ознак того, що людина непомітно перенесла коронавірус.

Проблеми з нюхом і сприйняттям смаку.

Тривалість нездужання: при ГРВІ характерні порушення зникають за тиждень-десять днів. Ковід може провокувати тривале погіршення самопочуття, коли особливої ​​хворобливості не відчувається, але в той же час людина не відчуває себе добре як раніше.

Біль в животі або діарея - явища, що нагадують харчове розлад, незасвоєння організмом якихось продуктів, теж можуть бути одним з ознак того, що людина непомітно перехворіла на коронавірус. При цьому людині здаватиметься, що це якось пов'язано з харчуванням.

Очні симптоми, схожі на кон'юнктивіт, - печіння, свербіж, почервоніння, відчуття чужорідного тіла.

Втрата енергії. Багато людей з настанням темної і холодної пори року відчувають зниження тонусу, сонливість і млявість. Але стан постійної слабкості і втоми має насторожити - це теж одна з ознак того, що людина хворіла на коронавірус.

Медпрацівники додали, що жоден з названих симптомів не може бути абсолютно точним діагностичним маркером зараження коронавірусом. Уточнити його наявність дозволяє тільки тестування.

Як відомо, в Україні за добу захворіло 6 677 людей.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.