Догори
Дати відгук

Олена Зеленська розповіла, як вони з сином боролися з COVID

Дружина Президента важко переносила хворобу

2 хв на прочитання21 Серпня 2020, 20:59
Поділитись:

Перша леді України розповіла у Facebook, як вона з сином хворіли на коронавірус.

"Коли я була "на піку "хвороби (було три неприємних дні, коли я відчувала себе дійсно погано — страшенно боліла голова, додавався сильний нескінченний кашель), ми дізналися, що у мого семирічного Кирила також позитивний результат тесту. Не можу сказати, що для мене це стало несподіванкою. Звичайно, я розуміла, що хтось із сім'ї теж може заразитися. На щастя, син легко переніс хворобу, було тільки незначне підвищення температури. З того часу ми були в лікарні разом, удвох нам було веселіше", - розповіла Олена Зеленська.

Вона також зазначила, що її лікування тривало два тижні, а ще тиждень вона провела з сином в лікарні.

"Я поборола хворобу і є антитіла до вірусу, але продовжую носити маску в громадських місцях. Так, можливо, в цьому вже нема потреби ... Але в нашому суспільстві зараз діють особливі правила і нові норми етики. І я надягаю маску з поваги до оточуючих, тому що так правильно", - вважає перша леді.

Зеленська закликала всіх дотримуватися карантинних заходів і не недооцінювати смертельний вірус.

"Я до досі не можу зрозуміти, яка кнопка ліфта або дверна ручка "подарували" мені вірус та відчуваю себе винуватою перед близькими, які дуже за мене переживали. Тому благаю — не розслаблюйтеся передчасно! Навіть якщо ви впевнені в силах свого організму, поруч є люди, які, на жаль, можуть не впоратися", - написала дружина президента.  

Нагадаємо, не всі хворі на COVID-19 зможуть потрапити до лікарні, про це розповіла головний інфекціоніст МОЗ.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.