Догори
Дати відгук

Окупанти завдали чергового ракетного удару по Кременчуцькій ТЕЦ

Кременчуцький НПЗ припинив свою роботу ще після ударів, завданих ворогами у квітні.

2 хв на прочитання14 Травня 2022, 15:00
Поділитись:

Росіяни завдали чергового удару високоточними ракетами по Кременчуцькій ТЕЦ. Про це повідомив голова Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін під час відеозв’язку на брифінгу в Медіацентрі Україна.

Він зазначив, що загалом по Кременчуку було завдано 12 ракетних ударів, більшість ракет влучили у НПЗ, одна - в ТЕЦ.

Очільник ОВА підкреслив, що це високоточні ракети, вони цілили саме туди, куди вдарили.

"Постраждалих немає, але шкоди завдано суттєвої. ТЕЦ тільки почала відновлювальні роботи, але на сьогодні - ще один удар. російські окупанти, напевне, хочуть, щоб 180 тисяч кременчужан, які підключені до цієї ТЕЦ, були без тепла взимку", - сказав Лунін.

Кременчуцький НПЗ припинив свою роботу ще після ударів, завданих ворогами у квітні, тож знайти якусь логіку в нових ударах неможливо, крім хіба того, що руйнують залишки підприємства. За словами Луніна, інфраструктура Полтавщини несильно, порівняно з іншими регіонами, постраждала від початку повномасштабного російського вторгнення.

Найголовніше завдання, яке ставить перед собою влада у процесі відновлення інфраструктури області, - це забезпечити кремунчужанам вчасну подачу тепла.

Кременчуцька ТЕЦ — теплоелектроцентраль та найпотужніша електростанція Полтавської області. Станція постачає теплоносій близько тисячі юридичним особам і більше 56 тисячам побутових споживачів Кременчука, а електричною енергією задовольняє потреби області на чверть.

Як відомо,  24 квітня російські ракети вже влучали в об’єкти інфраструктури в Кременчуку Полтавської області, зокрема, внаслідок ударів було пошкоджено Кременчуцьку ТЕЦ та НПЗ.

Нагадаємо,віце-спікерка Держдуми РФ приїхала в Херсон, армія окупантів кидає свої позиції під Харковом.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.