Догори
Дати відгук

Око не відвести: столичні клумби квітують голландськими тюльпанами (ФОТО)

Квіти подарували столиці Нідерланди на знак пам’яті подвигу героїв Революції Гідності

1 хв на прочитання02 Травня 2021, 11:34
Око не відвести: столичні клумби квітують голландськими тюльпанами Око не відвести: столичні клумби квітують голландськими тюльпанами
Поділитись:

Цього року клумби Києва надзвичайно гарні — наразі тут квітнуть  тисячі тюльпанів різних кольорові і сортів. Це — подарунок від Нідерландів.

Як відомо, у листопаді минулого року в центрі Києва висадили 100 тисяч тюльпанів. Їх подарували столиці Нідерланди на знак пам’яті подвигу героїв Революції Гідності та з нагоди 30-річчя Незалежності України, що відзначатимуть цього року. І ось вже цієї весни квіти вже починають квітнути, створюючи неймовірну красу, пише "Великий Київ".

Фото яскравих, кольорових клумб з Майдану незалежності опублікувала у соцмережі  Тетяна Соловйова. Крім Майдану, квіти також були висаджені біля будівлі Міністерства закордонних справ.

“Минуло всього п’ять днів і вони, тюльпани з Нідерландів, всі розкрилися і встигли зробити це в квітні”, – написала киянка.

Сорти тюльпанів були підібрані по кольорах – жовті, жовтогарячі та червоні. Це Negrita Purple, Banjaluka, Blushing Apeldoorn, Jan Seignette, Orange Lion, Oranje van Eijk, Oranje Breeze, Salmon van Eijk.

Крім Майдану, квіти також були висаджені біля будівлі Міністерства закордонних справ. Вчора вони там тільки починали розкриватись:

Нагадаємо,  виставку тюльпанів на Співочому полі в Києві перенесли через негоду.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.