Догори
Дати відгук

Очільника МОЗу помітили у плащі, вартістю у 44 прожиткових мінімуми

1 хв на прочитання25 Квітня 2021, 12:37
Очільника МОЗу помітили у плащі, вартістю у 44 прожиткових мінімуми Очільника МОЗу помітили у плащі, вартістю у 44 прожиткових мінімуми
Поділитись:

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов вирішив бути трохи скромнішим у своєму виборі гардеробу, і змінив пальто за чверть мільйона грн, яке викликало стільки галасу в ЗМІ, на більш дешевий варіант верхнього одягу – плащ італійського бренду за 100 тисяч гривень.

Глава українського Міністерства любить хороший і недешевий одяг, переважно люксових марок, інформують Економічні новини.

Після скандалу зі знаменитим пальто ручної роботи італійського модного будинку Kiton, вартістю близько 250 тисяч гривень, Максим Степанов вирішив бути трохи скромніше в своїх перевагах і змінив теплий верхній одяг на легкий шовковий плащ іменитого італійського будинку “Massimo Sforza”.

Цей італійський бренд люксової одягу для чоловіків добре відомий знавцям і цінителям ексклюзивного і якісного верхнього одягу.

З 1994 року “Massimo Sforza” успішно працює в колаборації з добре відомою і улюбленою українськими політиками, елітною маркою класу люкс “Brioni” в якості дизайнера і виробника.

Станом на сьогодні прожитковий мінімум для працездатних осіб становить  2270 грн.

Нагадаємо,  Кабмін обіцяє заплатити за тих, хто помре від вакцинації.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.