Догори
Дати відгук

Ніяких "гагр": Українське Дунайське Пароплавство змінило назву 23 суден

УДП оголосило, що позбавилось старих радянських назв.

1 хв на прочитання20 Лютого 2024, 16:22
Українське Дунайське Пароплавство змінило назву 23 суден Українське Дунайське Пароплавство змінило назву 23 суден
Поділитись:

«Українське Дунайське пароплавство» оголосило, що позбавилось старих радянських назв, перейменувавши 23 своїх судна. Про це повідомив генеральний директор компанії Дмитро Москаленко на своїй сторінці у Facebook.

«При перейменуванні зробили акцент на українських містах, які мають відношення до річкового/морського транспорту та знаходяться в окупації», – написав він.

Список суден пароплавства, які вже несуть на борту нові українські імена:

-буксири «Валерій Кидик» («Загорск»), «Севастополь» («Звенигород;), «Одеса» («Никифор Шолуденко»), «Очаків» («Гагра»), «Генічеськ» («Иваново»), «Кременчук» («Иркутск»), «Лінц» («Астрахань»), «Маріуполь» («Хабаровск»), «Миколаїв» (“Кузьма Галкин”), “Олешки” (“Челябинск”), “Феодосія” (“Оренбург”);

-самохідні судна «Костянтин Боженко», «Олексій Івлєв», «Капітан Гайдай», «Микола Будніков», «Григорій Морозов», «Капітан Антипов», «Капітан Ширков»;

-службово-допоміжне судно «Кілійський» («Московський-2»);

-морське суховантажне судно «Рені» («Рени»); пасажирське судно «Тиса» («Волга»).

За словами Москаленка, першими нові назви отримали судна, що перебували в ремонті, оскільки процес оформлення нових документів є тривалим. Наразі готуються документи на перейменування наступної партії суден.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.