Догори
Дати відгук

Німеччина запускає водневі вантажівки

1 хв на прочитання09 Вересня 2020, 13:35
Фото quantron.net Фото quantron.net
Поділитись:

Компанія з розробки водневих паливних елементів Freudenberg Sealing Technologies оголосила про підписання партнерської угоди з німецьким виробником автомобілів Quantron AG для розгортання своєї нової системи на вантажівках великої вантажопідйомності, - повідомляє H2 View. 

Проект буде здійснюватися за підтримки програми енергетичних досліджень Міністерства економіки, регіонального розвитку та енергетики Баварії.

У минулому році Freudenberg Sealing Technologies уже запустила успішні проекти з розвитку водневих автобусів і круїзних лайнерів, нова партнерська угода виводить компанію на ринок великовантажних автомобільних перевезень. 

Першою важкою вантажівкою Quantron на водневих паливних елементах стане 44-тонний Energon (запас ходу - близько 700 км), серійне виробництво якого планується почати в середині 2022 року. 

Нагадаємо, раніше каліфорнійська компанія представила водневий паливний елемент нової конструкції - він охолоджується потужним потоком повітря. Потужність системи -  2000 Вт/кг, тоді як у середніх  водневих елементів -  600 Вт/кг

 

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.