Догори
Дати відгук

Небезпека молочних коктейлей, хто ризикує більше  

Якщо не можете обійтися без молочних коктейлів, то хоча б вживайте їх окремо

1 хв на прочитання13 Вересня 2022, 17:33
Поділитись:

Молочний коктейль - це не так корисно, як часто нам здається.

Калорійність популярних молочних коктейлів дуже висока. У середньостатистичному коктейлі 5 ложок цукру, і часто їх вживання може призвести до появи зайвих кілограм. А зайва вага – це не тільки збільшення об'ємів талії. В організмі такої людини зростає резистентність до інсуліну, що збільшує ризик діабету другого типу та серцево-судинних патологій.

Крім високої калорійності ці коктейлі містять велику дозу сиропу. Вони погано перетравлюються, і людина отримує значно більше цукру, ніж їй потрібно для заповнення запасів енергії. Через регулярне вживання молочних коктейлів виникає ланцюгова реакція, від якої порушується здоров'я кровоносних судин, можуть виникати інсульти та інфаркти.

Якщо ж ви не можете обійтися без молочних коктейлів, то хоча б вживайте їх окремо, а не як засіб для запивання іншої їжі. Загалом такі напої краще вживати якомога рідше. Звичайна вода містить нуль калорій, не приносить жодної шкоди для здоров'я і завжди корисна, звичайно, також у помірних кількостях. У воду можна додавати лимон, кокос, інші фрукти та овочі.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.