Догори
Дати відгук

"Не наш небіжчик!": у Харківській області зупинили похорон і викликали поліцію

Помилку виявили у день поховання.

2 хв на прочитання03 Квітня 2021, 17:04
У Харківській області зупинили похорон і викликали поліцію У Харківській області зупинили похорон і викликали поліцію
Поділитись:

У Харківській області  працівники моргу переплутали покійників у відділенні моргу COVID-лікарні. Родичі одного з покійників вже встигли його відспівати, коли виявили підміну.

Як  повідомляє tsn.ua,  у COVID-відділенні Богодухівської центральної районної лікарні родичам померлих від коронавірусу пацієнтів видали їхні тіла у мішках і вони ховали їх у закритій труні. Помилку виявили у день поховання. Рідні чоловіка вже встигли його відспівати, а на цвинтарі їм зателефонував знайомий і повідомив, що в труні — невідома жінка.

"Це чоловік однієї зі співробітниць цієї лікарні. Не заступник лікаря, не секретар, у яких є мої телефони, не головна медсестра, а чоловік. І сказав: "Сергію, а в гробу не Микола Іванович. Там якась неопізнана жінка, яку переплутали при видачі тіл", — розповідає зять померлого.

Родичі, які були впевнені, що ховають батька, вже встигли відправити панахиду. Після дзвінка з лікарні труну з кладовища повезли назад до медзакладу — поміняти тіла, а потім повернулися на цвинтар.

Заступниця керівника Богодухівської лікарні Яна Грищенко називає ситуацію випадковою помилкою.

"Ніякої підміни не було — бірки були підписані. І найголовніше, що я хочу сказати, що родич був там присутній при тому, коли забирали це тіло. Ми абсолютно відповідально розуміємо їхнє горе, що сталося, але це людський фактор. Ми не роботи — ми просто люди", — сказала Грищенко.

У міськраді створили комісію, яка перевірить дії працівників моргу. Родина покійника звернулася до поліції. 

Нагадаємо, в Україні зафіксовано абсолютний рекорд пандемії: зареєстровано 20 341 нових випадків коронавірусу.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.