Догори
Дати відгук

Названо звички, які вбивають здорову травну систему

Щоденні звички можуть впливати на травлення.

1 хв на прочитання27 Жовтня 2022, 16:47
Поділитись:

Деяких звичок важливо позбуватися.

Вживання гарячих напоїв та їжі. Багато людей навіть не помічають, що їхні страви та напої є занадто гарячими для ніжної слизової оболонки травного тракту – вони звикли вживати їх такими. Подібна пристрасть може довести до розвитку раку.

Тривале сидіння у туалеті. Типова звичка сучасної людини – сидіти у туалеті зі смартфоном. За словами лікарів, це сприяє розширенню судин та застоюванню крові у прямій кишці, порушенню венозного відтоку та виникненню геморою. Якщо гемороїдальні вузли, що виникли, тромбуються, то з'являється сильний біль і розвиваються закрепи, що різко порушують якість життя.

Їжа ночами. Пізні прийоми їжі - ще одна звичка, що вбиває здорову травну систему. Сон із наповненим шлунком збільшує ризик розвитку рефлюксу, коли шлунковий вміст проникає у стравохід. При рефлюксі ушкоджується стравохід, що стає потенційним ризиком у розвиток раку цього органа.

Багато жирного, алкоголю. Пристрасть до жирних продуктів, часта випивка сприяють тому, що розвивається жирова дистрофія печінки та створюються передумови для розвитку цирозу.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.