Догори
Дати відгук

Названо основні ознаки дефіциту вітаміну В12

B12 життєво важливий для здоров'я мозку та всіх його процесів

1 хв на прочитання02 Серпня 2023, 21:33
Поділитись:

У похилому віці здатність засвоювати вітамін B12 з продуктів, які ви їсте, може бути порушена, що може призвести до його дефіциту.

Деякі з «ключових ознак» дефіциту вітаміну B12 включають втому, труднощі з концентрацією уваги та виразки у роті. Додаткові симптоми можуть включати поколювання в руках та ногах, поганий настрій та слабкість.

Поповнення запасів вітаміну B12 має вирішальне значення з трьох основних причин. По-перше, перевага достатньої кількості вітаміну B12 полягає в тому, що він зменшує зменшення розміру мозку з віком.

B12 життєво важливий для здоров'я мозку та всіх його процесів, включаючи пам'ять та пізнання. Дослідники виявили, що розмір вашого мозку може зменшитись, коли у вас дефіцит B12.

Вітамін B12 може допомогти підтримувати психічне здоров'я. Вітамін B12 необхідний для виробництва серотоніну та дофаміну, які є нейротрансмітерами, що покращують настрій. Дослідники виявили, що люди з низьким рівнем B12 частіше борються з депресією, ніж люди з нормальним рівнем B12.

Вітамін B12 також може підвищити рівень енергії, зменшуючи відчуття втоми. Цей вітамін також допомагає перетворювати їжу на енергію, розщеплюючи глюкозу з вуглеводів до аденозинтрифосфату (АТФ).

Один із найпростіших способів дізнатися, чи є у вас дефіцит вітаміну B12 — здати аналіз крові, призначений лікарем.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.