Догори
Дати відгук

Названо народний засіб для очищення нирок

Нирки відповідають за багато важливих функцій організму.

1 хв на прочитання12 Березня 2024, 10:10
Очищення нирок в домашніх умовах Очищення нирок в домашніх умовах
Поділитись:

Нирки, безумовно, є життєво важливим органом, якому варто приділити увагу, для того, щоб організм підтримувати в нормі. Нирки відповідають за багато важливих функцій організму, такі як очищення від токсинів, баланс рідини, утворення сечі та інші. Нирки переробляють кров, викидаючи непотрібні продукти і надлишок рідини в сечі.Якщо ці токсини не видаляються вчасно, вони розщеплюються в організмі і викликають камені в нирках і високий кров’яний тиск. Таким чином, очищення нирок є дуже важливим процесом.

Цю методику застосують в основному для виведення з організму каменів. Тривалість очисного курсу - два тижні. Для чищення нирок застосовують відвар шипшини.

Рецепт приготування

Заваріть кілька столових ложок висушеної подрібненої рослини. Помістіть ємність на плиту, нехай кипить 10 хвилин. Потім остудіть настій і профільтруйте. Вживайте по п'ятдесят мілілітрів відвару тричі протягом доби. Приймати напій потрібно в теплому вигляді. Можна додавати трохи цукру - приблизно 5 грамів. Очисний засіб має мати темне забарвлення, але робити його занадто міцним не варто.

Шипшина має потужні сечогінні властивості, а висока концентрація в ній аскорбінової кислоти надає профілактичну дію на організм.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я