Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Науковці переконані, що Чумацький Шлях «густо населений» інопланетянами

Науковці переконані, що Чумацький Шлях «густо населений» інопланетянами

Для оцінки поширеності та віку інопланетних цивілізацій фахівці використовували галактичну імітаційну модель,

1 хв на прочитання23 Грудня 2020, 16:49
Поділитись:

Вчені Каліфорнійського технологічного інституту, Лабораторії реактивного руху НАСА та Середньої школи Сантьяго визначили найбільш ймовірне місце проживання інопланетних цивілізацій у Чумацькому Шляху. Дослідники враховували такий фактор, як самознищення розумних істот. Про це повідомляється в статті, опублікованій в репозиторії препринтів arXiv.org.

Для оцінки поширеності і віку інопланетних цивілізацій фахівці використовували галактичну імітаційну модель, яка враховує ймовірність абіогенезу (поява живої природи з неживої), швидкість еволюційних змін, а також ймовірність загибелі цивілізації. Виявилося, що останній параметр має найбільший вплив на число розумних цивілізацій і їх вік.

Згідно з результатами моделювання, найбільше число можливих інопланетних цивілізацій населяє кільцеву область, розташовану в чотирьох тисячах парсеків (один парсек дорівнює 3,2 світлового року) від центру Чумацького Шляху. З часом зникає все більше цивілізацій, але найбільш щільно заселеними залишаються внутрішні області Чумацького Шляху.

Крім того, більшість розумних форм життя є молодими, що ускладнює їх виявлення.

Відстань від центру галактики до Сонця становить 8,5 тисячі парсек.

До слова, науковці висунули припущення про те, що в межах нашої галактики Чумацький Шлях може перебувати близько 300 мільйонів потенційно придатних для життя планет

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.