Догори
Дати відгук

Нашестя павуків в Австралії, гігантська прірва в Мексиці, «шмарклі» у Мармуровому морі (ВІДЕО)

Австралійський штат Вікторія нагадує знімальний майданчик фільму жахів.

1 хв на прочитання17 Червня 2021, 13:00
Нашестя павуків в Австралії, гігантська прірва в Мексиці, «шмарклі» у Мармуровому морі Нашестя павуків в Австралії, гігантська прірва в Мексиці, «шмарклі» у Мармуровому морі
Поділитись:

Щось неймовірно відбувається у світі: аномалії дивують і вражають масштабами. Нашестя павуків в Австралії, «морські соплі» на турецькому узбережжі та гігантська прірва в Мексиці, яка збільшується.

Австралійський штат Вікторія нагадує знімальний майданчик фільму жахів: павутиння на посівах, павуки на стовпах і дорожніх знаках, на стінах і просто у повітрі. За останній тиждень тут з’явилися десятки тисяч павуків.

Спричинила це повінь, яку принесли зливи. Рятуючись, комахи переселилися вище, і тепер вони усюди.  За словами експертів така велика кількість павутини пояснюється тим, що павуки намагаються вижити в умовах повені, змушені шукати укриття від води, що прибуває.

В той же час величезне провалля утворилося два тижні тому посеред поля в Мексиці. Воно наповнене водою. Спочатку діаметр ями становив приблизно 60 метрів, наразі — вдвічі більше. Дім, який стоїть поруч, під загрозою. 

Місцеві мешканці говорять, що яма могла виникнути внаслідок діяльності навколишніх копалень, які пошкодили прошарки ґрунту.

В Туреччині своя біда: Мармурове море вкрили «морські шмарклі», слиз, який і в воді, і на берегу. Тут не можна ні купатися, ні рибалити. Екологи  пов'язують це із зростанням у морі погано очищених стічних вод. Останній раз таке бачили в Туреччині у 2007 році. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.