Догори
Дати відгук

Народили не в лікарні — дитина залишилася без свідоцтва про народження (відео)

На Прикарпатті батьки місяць не можуть отримати документи

1 хв на прочитання21 Серпня 2020, 23:35
Фото - Подробности Фото - Подробности
Поділитись:

В Івано-Франківську подружжя вже майже місяць не може оформити свідоцтво про народження дитини. Через коронавірусні обмеження у пологовому будинку батьки вирішили народжувати вдома. Повідомляють "Подробности". 

Для франківчанки Надії це вже треті пологи. Старших доньку та сина жінка народжувала в лікарні. Обидва рази, каже, її підтримував чоловік. Та через карантин партнерські пологи заборонили. Тож вирішила в цей раз народжувати вдома разом з чоловіком.

"Залишатися в пологовому самій мені зовсім не хотілося. Це страшно, насправді. Тому ми вирішили залишитися вдома, в комфортних умовах", - каже Надія Ребриста.

Як правильно оформити документи, чоловік Надії Михайло — вивчив ще до народження дитини. Викликав педіатра та гінеколога, які оглянули дитину й маму. З висновками лікарів за довідкою пішов в обласний департамент охорони здоров'я. Там мала б постійно діяти медична консультативна комісія, яка підтверджує народження дитини поза медзакладом. Розглянути документи комісія зобов'язана протягом 10 днів, а вже пройшов місяць. Без висновку комісії свідоцтва про народження дитини — не видають.

 

Нагадаємо, до чоловіка з інфарктом 6 разів відмовилася їхати швидка (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.