Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Народні депутати не хочуть віддавати агентства водних і лісових ресурсів Мінагро

Народні депутати не хочуть віддавати агентства водних і лісових ресурсів Мінагро

Юлія Овчинникова переконана, що у Мінагро не зможуть забезпечити ефективну роботу екологічних відомств.

1 хв на прочитання24 Січня 2021, 10:34
Фото з відкритих джерел Фото з відкритих джерел
Поділитись:

Група народних депутатів виступила проти рішення підпорядкувати низку відомств, які займаються охороною довкілля, із підпорядкування Міндовкілля до новоствореного Міністерства аграрної політики та продовольства України. Про це на особистій Facebook-сторінці написала нардеп Юлія Овчинникова.

"Передача Державного агентства водних ресурсів, Державного агентства лісових ресурсів, Державного агентства рибного господарства у підпорядкування Міністерства аграрної політики та продовольства України є кроком назад у захисті природи та ставить під загрозу екологічний стан всієї країни", - написала Овчинникова.

Політик зауважила, що передача Державного агентства лісових ресурсів у підпорядкування тоді ще Міністерства енергетики та захисту довкілля допомогла. зрушити з місця екологічні ініціативи, за які до цього боролися роками: розробка лісової стратегії до 2035 року, передача НПП «Гомільшанські ліси» та 6 природних заповідників під управління Міндовкілля, розширення заповідних територій та створення нових, боротьба з незаконними рубками лісу тощо.

За словами Овчинникової, Державне агентство водних ресурсів України за цей час впровадило реалізацію Водної Рамкової Директиви, зокрема, організовано моніторинг вод та розробку планів управління басейнами рік, розпочато роботу з поширення знань про важливість водно-болотних угідь, вільнотекучих річок та боліт.

Як ми писали раніше, міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський за рік виконав лише 3% із того, що обіцяв, вступаючи на посаду.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко