Догори
Дати відгук

Нардепи саботували екологічні закони

Як мінімум, народні обранці проігнорували законопроєкт про посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері захисту природних екосистем від пожеж.

1 хв на прочитання27 Січня 2021, 15:45
Верховна Рада 27 січня не розглянула анонсовані екологічні законопроєкти Верховна Рада 27 січня не розглянула анонсовані екологічні законопроєкти
Поділитись:

У середу, 27 січня, народні депутати не спромоглися на пленарному засіданні розглянути жодний екологічний закон.

І це попри те, що вони були анонсовані у порядку денному, який на офіційному сайті ВРУ опублікували 27 січня 2021 року о 09:06.

Зокрема у другому читанні парламентарі мали розглянути проєкт закону № 3755 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері захисту природних екосистем від пожеж». 

«Згідно з порядком денним, до розгляду у першому читанні заплановані ряд законопроєктів, які стосуються екологічної тематики», — сказано в офіційному повідомленні на сайті ВРУ.

Щоправда, в ньому не уточнили, про які конкретно законопроєкти йтиметься.

Нагадаємо, що на початку тижня нардеп Леся Василенко попередила про те, що екологічних законів на порядку денному аж 12, але майже до всіх у депутатів не дійдуть руки. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.