Догори
Дати відгук

Нардеп від «Слуги народу» заблокував виплату боргів по зарплатах шахтарям

Щоправда, 20 листопада у другій половині дня таки відкликав свою постанову.

1 хв на прочитання20 Листопада 2020, 15:17
Фото з відкритих джерел Фото з відкритих джерел
Поділитись:

Народний депутат від монобільшості Микола Галушко заблокував підписання прийнятого закону  номер 4119, який передбачає виділення шахтарям 1,4 млрд грн на погашення зарплатної заборгованості. Про це на особистій Facebook-сторінці повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

“Він зареєстрував постанову про скасування рішення Верховної Ради від 17 листопада. А це означає, що питання внесення змін до бюджету 2020 та виділення грошей гірникам знову затягується, бо має бути винесене на розгляд парламентом”, - написав Волинець.

Нагадаємо, що 28 жовтня уряд прийняв рішення щодо виділення 1,4 млрд грн на погашення зарплатної заборгованості перед гірниками. 17 листопада закон підтримали народні депутати.

“Я не знайомий з Миколою Галушко близько, проте обов’язково запитаю, чи знає він що таке важка праця, як це місяцями не отримувати грошей та як дивитися в очі дітей?” - звернувся голова профспілки гірників до народного депутата.

Історія із боргами перед шахтарями отримала своє продовження того ж дня. О 14:13 Михайло Волинець повідомив, що Галушко відкликає проєкт постанови про скасування рішення Верховної Ради від 17 листопада. Із проханням звернувся письмово до голови парламенту Дмитра Разумкова.

Як ми писали раніше, роботодавців змусять компенсувати затримки соціальних виплат. У першу чергу це стосується заборгованості перед гірниками. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго