Догори
Дати відгук

Найпотужніший ураган сьогодні накриє американські Техас та Луїзіану (відео)

Найсильніший удар ураган може завдати шкоди штатам Техас та Луїзіана.

1 хв на прочитання26 Серпня 2020, 10:16
Поділитись:

У США щонайменше 400 тисяч людей евакуюють через наближення урагану Лора (Laura). Прогнозують, що   Лора буде такої ж сили як  ураган  "Рита" 2005 року, який спричинив збиток на 12 мільярдів доларів.

Як  інформує  24tv.ua, найбільша загроза – у штатах Техас та Луїзіана. Найбільшої сили ураган може досягнути 26 – 27 серпня. Сила вітру може наблизитись до 185 кілометрів за годину.

Лише в Техасі свої домівки тимчасово покинути мають майже 400 тисяч осіб. У Луїзіані ця кількість може стати навіть більшою. Стихія зараз лютує у Мексиканській затоці.  

Людей, яких відправлять в тимчасові притулки, попросили взяти по одній сумці з особистими речами. Стихія може дістатись і найбільшого міста Техасу – Х’юстона, отож місцевим жителям радили подбати про запаси їжі.

Ураган вже пронісся Кубою, Гаїті та Домініканською республікою. Там стихія забрала життя близько 20 осіб та завдала чималих збитків: багато домівок підтоплено, постраждала система електропостачання.

Нагадаємо, Україна розділилася на дві екстремальні погодні зони.Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко