Догори
Дати відгук

Найкраще добриво для кімнатних квітів: несподіваний засіб здивує шикарним результатом

Главред розповість, яке добриво підходить для всіх квітів вдома.

1 хв на прочитання08 Червня 2023, 10:55
Поділитись:

Кімнатні рослини - гордість будь-якої господині. Главред поділився, чим підгодувати кімнатні квіти народними засобами і яке добриво підійде для всіх квітів.

Яке добриво купити для кімнатних квітів - дешевий засіб здивує

Кімнатні рослини досить популярне явище, проте не у всіх вони добре ростуть. Одним з найбільш хороших добрив для кімнатних квітів несподівано, але факт - є аспірин. Він підвищує імунітет, захищає від шкідників і дарує стійкість перед грибковими захворюваннями.

Яке добриво підходить для всіх квітів - пишне цвітіння забезпечено

Як ми вже говорили, аспірин є одним з найкращих добрив для кімнатних рослин. Крім всіх якостей, про які ми написали вище - він також може впливати на густоту цвітіння і пружність листя кімнатних рослин.

Краще і швидше за все на аспірин реагує герань. Стебла квітки після такого підгодовування ростуть стрімко, також з'являються нові пластини листя.

Найкраще добриво для кімнатних квітів - дозування аспірину

Для того, щоб удобрити квіти аспірином, необхідно використовувати три таблетки на три літри відстояної води. Можна відправити цілу таблетку в воду і чекати поки розчиниться, а можна перетворити таблетки в порошок і залити водою, це дозволить скористатися добривом набагато швидше. Такий спосіб варто використовувати одноразово.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.