Субота, 11 Липня 2020
Догори
Дати відгук

Найекологічніші: Топ-10 самих чистих міст світу

Складено список найзеленіших і найбільш екологічно чистих міст світу. Рейтинг з'явився на сайті великої консалтингової компанії Lonely Planet.

1 хв на прочитання01 Травня 2020, 06:00 128
pixabay pixabay
Поділитись:

Рейтинг з'явився на сайті великої консалтингової компанії Lonely Planet. Цікаво, що при складанні рейтингу фахівці враховували  кількість громадських зелених насаджень і місць для пішохідних прогулянок, забруднення повітря, споживання енергії та води на душу населення, рівень розвитку громадського транспорту та наявність фермерських ринків.

Самим екологічним містом світу названо Відень. У місті багато зелених зон і розвинена система громадського транспорту. Безліч городян відмовилася від особистого автотранспорту.

На другому місці опинився Мюнхен. 

pixabay

На третьому - Берлін. У столиці Німеччини мінімальне в Європі споживання води на душу населення.

pixabay

У п'ятірку також увійшли Мадрид і Сан-Паулу. У містах багато зелених пішохідних зон і фермерських ринків, а також активно використовуються поновлювані джерела енергії.

У десятку потрапили Манчестер, Лісабон, Сінгапур, Амстердам і Вашингтон.

Зазначимо, що Київ поки що не може лідирувати у рейтингу самих чистих міст світу, адже на минулому тижні вміст токсичних речовин у повітрі  столиці перевищив норму в 11 разів.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.