Субота, 11 Липня 2020
Догори
Дати відгук

"Нафтогаз" відкрив першу зарядну станцію для електрокарів

Компанія "Нафтогаз" встановила першу власну електрозарядну станцію в рамках пілотного проекту WeEnergy.

1 хв на прочитання16 Квітня 2020, 21:35 93
Фото: Нафтогаз Фото: Нафтогаз
Поділитись:

Встановлені комплекси типу EUA-2 підходять для всіх видів електроавтомобілів світових брендів, а середній час зарядки складає не більше 2,5 годин.

Як інформує компанія,  вартість послуги на станції WeEnergy є однією з найнижчих серед гравців українського ринку — всього 4,5 грн/кВт·год. Розрахуватись можна за допомогою мобільного телефону та спеціального додатку через особистий кабінет споживача, або скориставшись карткою WeEnergy.

Нафтогаз повідомив, що партнером у реалізації пілотного проекту виступила компанія ElectroUA – один з провідних гравців у розвитку інфраструктури зарядних станцій в Україні.

У планах Нафтогазу -    масштабний вихід на ринок електрозарядних комплексів в Україні.  Але після дослідження  перспективи ціього напряму.

У разі комерційного успіху пілотного проекту, компанія планує розгорнути мережу електроавтозарядок по всій країні. У 2020 році загальний запланований бюджет Нафтогазу на екологічні програми складає майже 400 млн грн.

Нагадаємо, за три місяці нового року українці придбали 1,7 тис електрокарів. Лідером ринку електрокарів залишається Nissan Leaf.

Відзначимо, у Кривому Розі планують збирати електричні вантажівки.  Українські майстри вже переробили першу вантажівку і тепер збираються налагодити своє виробництво.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.