Догори
Дати відгук

На Закарпатті фермер робить та продає незвичний напій з квітів (фото)

1 хв на прочитання23 Вересня 2020, 21:57
Поділитись:

Зазвичай соки чи напої, що є наразі на полицях українських крамниць, виготовляють здебільшого з ягід, овочів чи фруктів. Однак є і такі, що мають за основу квіти, іноді зовсім незвичні. Повідомляє SEEDS.

Один з таких незвичних напоїв – напій з квітів бузини. В Україні одним з перших його почали виготовляти на Закарпатті. 

“Це ексклюзивний продукт. Його виготовляє виробник із Закарпаття з Виноградівського району Павлом Тізешем під торговою маркою “Пан Еко”. Це старі, давно забуті рецепти. Переважно цей напій вживають у Західній Європі. Свого часу подумали, чого б цей напій не постачати на внутрішній ринок. Квіти не менше ніж тиждень настоюються в воді. Вода перетягує з квітки запах і всі інші властивості самих квіточок. Потім проціджується і додається в певній пропорції цукор. Теж органічний. Пастеризують не при кип'ятінні, а при температурі до 80 градусів”, – розповів Андрій Коняшин генеральний директор компанії “Украгрофін” – генеральний дистриб’ютор органічного напою.

Квітки чорної бузини мають протизапальну, дезінфікуючу і потогінну дію. Саме тому бузина дуже популярна в народній медицині при лікуванні та профілактиці багатьох хвороб: при застуді й грипі, захворюваннях верхніх дихальних шляхів і сечостатевої системи, шлунково-кишкового тракту і порожнини рота. Але вживати напої з бузини слід з обережністю і в невеликих кількостях.  

Нагадаємо, аграрій з Запоріжчини виростив гігантські груші (фото).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.