Догори
Дати відгук

На високий цукор у крові вкажуть три симптоми

Симптоми також можуть бути викликані невиявленим діабетом

2 хв на прочитання22 Листопада 2022, 06:50
Поділитись:

Високий рівень цукру в крові, також відомий як гіперглікемія, може бути викликаний цілим рядом факторів. Стан може розвиватися без будь-яких симптомів, тому виявляють його часто випадково, в ході планового медобстеження.

Як правило, ознаки гіперглікемії починають з’являтися, коли рівень цукру в крові залишається високим протягом довгого часу. За словами фахівців з Diabetes UK, таким він вважається при показнику більше 7 ммоль/л до їжі і більше 8,5 ммоль / л через дві години після прийому їжі. Національна служба охорони Здоров’я Великобританії (NHS) повідомляє, що на гіперглікемію у людей з діабетом може вказати:

  • незвичайний біль в животі;
  • нудота;
  • ненавмисна втрата ваги.

Крім того, часто виникає сильна спрага, сухість у роті, втома і помутніння зору. “Симптоми гіперглікемії також можуть бути викликані невиявленим діабетом, тому зверніться до терапевта, якщо ви зіткнулися з подібними ознаками”, – відзначили в NHS.

Гіперглікемія може бути небезпечною, якщо рівень цукру в крові стає дуже високим або залишається таким протягом тривалого часу. У Diabetes UK пояснили, що кількість глюкози в крові може підвищуватися і знижуватися протягом дня, але у людей з діабетом, ці зміни більш значущі і зазвичай відбуваються частіше.

Лікарі додали, що” випадкові і легкі епізоди”, як правило, не є приводом для занепокоєння, оскільки в цьому випадку рівень цукру можна швидко привести в норму. Але якщо це відбувається регулярно, то може виникнути кетоацидоз. Найнебезпечнішими наслідками цього стану є кома і смерть, пояснили в Cleveland Clinic.

 

 

 

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost