Догори
Дати відгук

На Волині мисливці вбили 12 вовків (фото 18+)

Жодного факту нападу хижаків на свійських і домашніх тварин чи агресію проти людей не було доведено.

2 хв на прочитання29 Березня 2021, 22:20
Під привидом «небезпечності» для людей мисливці винищили цілу зграю з 12 вовків Під привидом «небезпечності» для людей мисливці винищили цілу зграю з 12 вовків
Поділитись:

Днями на Волині стався надзвичайний випадок — місцеві мисливці знищили зграю із 12 вовків. Про це повідомляє мисливський сайт Криниця Мисливця, посилаючись на пост у спільноті «Мисливське господарство та полювання».

«Таку кількість вовків вдалось вполювати завдяки добре спланованим діям справжніх захисників лісової, мисливської фауни, членів УТМР і адміністрації мисливських господарств. Це не повністю дикі звірі, а, можливо, вовкособаки, які більш підступні у своїх намірах, не бояться людей, мають неабияке бажання нападати на домашніх тварин, дорослих чи дітей. У таких звірів інстинкт самозбереження майже відсутній, відсутній страх перед людиною, що не характерно для дикого вовка», — йдеться в дописі.

Повідомляється, що нібито хижаків протягом усієї зими 2020–2021 р. фіксували в кількох прикордонних районах із Білоруссю та Польщею.

«Зграя «працювала» дуже професійно, постійно змінювала свій маршрут після чергової вилазки, що сильно ускладнювало її вирахування… І ось нарешті кільце замкнулось... Судячи з фото, і за словами стрілка, який вполював відразу п’ять особин, зграя, помітивши його біля прапорців, не почала розбігатись в різні боки, а навпаки оточила його», — додав автор посту.

Однак одразу після публікації через негативне ставлення людей пост був видалений із соцмережі. Але жахливе фото варварського полювання залишилися.

Користувачів соцмережі та зоозахисників обурило, що була знищенна ціла зграя вовків, а жодного факту нападу хижаків на свійських чи домашніх тварин або агресію проти людей не було доведено. Крім того, мисливці не навели навіть назв населених пунктів, де вовків нібито бачили.

Люди припускають, що офіційних дозволів на такий відстріл під час закритого сезону полювання в мисливців просто не було, а фото вони опублікували, бо дуже хотіли похизуватися.

Тим часом у Запорізькій області селяни проштрикнули собаку вилами (відео, фото 18+).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.