Догори
Дати відгук

На Вінничинні 18-річний юнак орендує городи і вирощує саджанці

Назар веде блог в Інстаграмі. Нині у нього понад десять тисяч підписників.

1 хв на прочитання27 Січня 2022, 10:47
Поділитись:

Назар Товстолік  із села Заболотне Крижопільської територіальної громади — чи не наймолодший фермер у нашій державі.  Його називають Назар-господар, з наголосом на останньому складі.

18-річний хлопець вирощує і продає саджанці дерев, кущів, ягід. Домовляється зі старенькими людьми про оренду їхніх городів. У них бракує сил обробляти, а він готовий платити за користування землею. Нині має чотири такі ділянки, пише про нього "Голос України".

Найчастіше у Назара замовляють яблуні, груші, абрикоси; з кущів — малину, смородину; з ягід — полуницю; з квітів — троянди і лаванду. Яблунь у нього було 35 сортів. З них відібрав 20.

Товари відсилає поштою, наразі відкрив свій магазин в інтернеті. У посилки юнак кладе яблуко, чи грушу того сорту саджанців, який замовили. Щоб могли спробувати на смак плоди. Додає ще й записки. У них декілька речень з побажанням мати гарний урожай, і порада: у разі необхідності, звертатися за консультацією. В кінці підпис «Назар-господар».

Хлопець неабияк пишається, що його дерева ростуть і в інших європейських країнах. Пояснює, що їх доставили туди українці, які проживають за кордоном.

Назар веде блог в Інстаграмі. Нині у нього понад десять тисяч підписників. І це за кілька місяців, відколи став блогером. Зараз серед них розігрує приз — поросятко.

До слова, науковці вивели новий сорт озимого жита, стійкого до хвороб та призначеного для випічки.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.