Догори
Дати відгук

На Україну насувається нова інфекційна хвороба: чим небезпечна та коли чекати

Епідемія нового коронавірусу прийде в Україні з Індії, де вона вже почала лютувати.

1 хв на прочитання03 Травня 2021, 11:34
Україні слід готуватися до епідемії COVID-21 Україні слід готуватися до епідемії COVID-21
Поділитись:

Восени в Україну зайде нова небезпечна інфекційна хвороба - COVID-21, проти якого не буде діяти вже набутий проти коронавірусу імунітет. Такі прогнози в інтерв'ю "Обозреватель" озвучила заслужена лікарка України Ольга Богомолець.

"Восени ми будемо бачити COVID-21. Він буде агресивнішим, розумнішим, буде викликати більше ускладнень", - сказала Богомолець.

Нова інфекційна хвороба прийде в Україну з Індії. Колапс, який зараз відбувається в цій країні, викликав не COVID-19, а саме нова інфекція. 

Лікарка також попередила, що проти нового коронавірусу існуючі вакцини виявляться безсилими. Не працюватиме також набутий колективний імунітет. 

"Повинна бути система – вакцинація, комплекс санітарно-епідемічних заходів, центральна влада з чіткими рекомендаціями й наша відповідальність", - відповіла лікарка на запитання, як саме можна подолати нову епідемію. 

Раніше ми вже писали про те, що в Індії пік епідемії коронавірусу, тіла померлих залишають на вулицях. Морги та крематорії більше не приймають нових покійників.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.