Догори
Дати відгук

На Півдні України зводять вітрову електростанцію на площі 68 гектарів

Зараз на Херсонщині діють сім вітрових і 47 сонячних електростанцій.

1 хв на прочитання09 Червня 2021, 10:30
На Півдні України зводять вітрову електростанцію на площі 68 гектарів На Півдні України зводять вітрову електростанцію на площі 68 гектарів
Поділитись:

Зелена енергетика впевнено набирає обертів в Україні: на території різних регіонів зростає кількість вітропарків. Кожен новий стає більшим за попередній. Так, наразі  будується найбільша в Україні вітрова електростанція на площі 68 гектарів. 

Як повідомляє kherson.net.ua, вітропарк зведуть на території Присиваської сільської територіальної громади, що на Херсонщині. До кінця року там планують встановити 64 вітряка заввишки 120 метрів. Потужність вітропарку — 250 МВт. 

Активним майданчиком для впровадження «зеленої» енергетики Херсонська область стала у 2010 році, коли були реалізовані перші проекти сонячної та вітроенергетики. Спорудження альтернативних електростанцій вигідно для місцевих громад.

Загальна вартість проекту вітропарку у Присиваській громаді — 450 млн євро. Для розташування вітрової електростанції використовують непридатні для сільськогосподарської діяльності землі.

Зараз на Херсонщині діють сім вітрових і 47 сонячних електростанцій.

До слова, на Запоріжжі запустили вітрову станцію, яка забезпечить електроенергією 170 тис. домогосподарств.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго