Догори
Дати відгук

На підтримку фермерів виноградарів та картоплярів держава виділить 560 млн гривень

Повідомили у Мінекономіки

1 хв на прочитання10 Вересня 2020, 19:58
Поділитись:

У рамках робочої поїздки до Херсонської області під головуванням Дениса Шмигаля Міністр економіки Ігор Петрашко проінформував про діючі програми підтримки аграріїв та нові програми на наступний рік. Повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Зокрема, йшлося про запровадження додаткових механізмів державної підтримки виноробства і картоплярства.

“У 2020 році вже розширено інструменти державної підтримки галузі виноградарства та виноробства. Тепер компенсуються не тільки вартість садивного матеріалу та спорудження шпалери (як торік), а й істотно розширено перелік спеціального обладнання. Також з’явилась державна підтримка нового будівництва та реконструкції цехів первинної переробки”, - зазначив Ігор Петрашко.

Він додав, що обсяг коштів, які планується профінансувати на програму розвитку цієї галузі, складає 400 млн грн. Цей обсяг буде зростати з кожним роком.

Також, у співпраці з аграрними асоціаціями, Мінекономіки напрацювало нові програми державної підтримки в галузі картоплярства.

“Щодо програми картоплярства до Мінфіну направлено бюджетний запит на суму 160 млн грн на 2021 рік. Ця програма передбачає компенсацію вартості обладнання для виробництва картоплі, будівництво нових картоплесховищ, підтримку зрошення, компенсацію вартості закупівлі високопродуктивного насіння та введення в експлуатацію цехів переробки картоплі”, - додав очільник відомства.  

Нагадаємо, уряд підтримав вітчизняних аграріїв: подробиці.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost