Догори
Дати відгук

На окупованому Донбасі кожен 9-й помирає від COVID

І це дані лише офіційної статистики, насправді смертей набагато більше, адже в лікарнях просто немає ліків і кисню.

1 хв на прочитання10 Лютого 2021, 15:36
На Донбасі кожен 9-й помирає від COVID На Донбасі кожен 9-й помирає від COVID
Поділитись:

Жахливу інформацію повідомив віце-прем'єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков: на окупованому Донбасі рівень летальності від COVID-19 у декілька разів вищий ніж в Україні. Про це він розповів на всеукраїнському форумі «Україна 30. Коронавірус: виклики й відповіді».

«Навіть за тією статистикою, яку я можу вам сьогодні дати, яка є оприлюднена з відкритих джерел і навіть самими окупаційними адміністраціями, видно, що рівень летальності від COVID-19 в ОРДЛО значно вищий, ніж будь-де у світі», — зазначив Резніков.
Він додав, що, наприклад, окупаційна адміністрація в Донецьку публікує статистику, згідно з якою летальність від COVID-19 там 8,6 %.
«Це у 4,5 рази вище ніж на вільній території Донеччини та в середньому по Україні. У листопаді-грудні летальність взагалі становила 11 %. Тобто, кожен 9-й помирав від цього захворювання. І це з урахуванням тих, хто помер від пневмонії, яку вони теж приховують», — сказав урядовець.
За його словами в Луганську рівень летальності становить 8,7 %.

«З одного боку, це свідчить про те, що люди просто не мають можливості отримати елементарну допомогу, немає ліків, немає лікарів. А з іншого боку — рівень тестування в них дуже низький. Тестують тільки тих, хто має яскраво виражені симптоми. На фоні цього окупаційні адміністрації блокують контрольні пункти в'їзду-виїзду. Це можна назвати медичним геноцидом», — обурився Резніков.

Нагадаємо, що лікар Комаровський розповів, чи можна продовжувати грудне годування мамі, хворій на COVID.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.