Догори
Дати відгук

На Одещині росте чисельність диких тварин, хворих на сказ

Після знешкодження заражених та коригування чисельності тварин будуть вжиті заходи щодо їх вакцинування на території області.

1 хв на прочитання18 Лютого 2024, 15:03
На Одещині росте чисельність диких тварин, хворих на сказ. Фото ілюстративне На Одещині росте чисельність диких тварин, хворих на сказ. Фото ілюстративне
Поділитись:

Держпродспоживслужбою в області виявлено 23 заражені лисиці та 13 шакалів, що несуть потенційну небезпеку як для людей, так і для домашніх тварин. Про це повідомляє пресслужба Одеської обласної військової адміністрації.

Так, Одеська ОВА та ОУВ «Дунай» видали спільний наказ щодо вжиття необхідних заходів для упередження поширення небезпечного захворювання. Мета наказу - зобовʼязати мисливські угіддя на території Одещини сформувати бригади для знешкодження хижих тварин.

Перелік осіб у бригадах визначається керівниками мисливських угідь відповідно до дозвільної документації на необхідну для відстрілу зброю. Зазначається, що після знешкодження заражених та коригування чисельності тварин будуть вжиті заходи щодо їх вакцинування на території області.

В Одеській ОВА також звернулися до мешканців області з проханням повідомляти відповідні служби у разі появи в селах диких тварин, які можуть нести небезпеку.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.