Догори
Дати відгук

На Одещині люди перекрили трасу для перевантажених фур (відео)

Місцеві проти руйнування їх доріг

1 хв на прочитання12 Серпня 2020, 21:59
Фото - Подробности Фото - Подробности
Поділитись:

Жителі села Левадівка на Одещині влаштували безстроковий пікет і перекрили дорогу зерновозам. Повідомляють "Подробности".

За їх словами, через село щодобово транзитом проходять близько 300 фур, перевантажених вдвічі.

"Зараз на цей час зупиняємо зерновози, які йдуть в Умань, в Либошівку, і ті західні регіони, західні північні регіони, йдуть десь в районі 9 -10. Вони йдуть сюди по 60-70 тонн, 50 тонн (при нормі 40 т – ред.). Тобто достатньо високий перегруз, ми їх тут зупиняємо", - розповідають мешканці.

Основні вимоги активістів - встановити тут ваговий контроль і відремонтувати міст у Левадівці. Знаки щодо обмеження ваги для вантажівок узагалі не проблема - їх вже передав у користування депутат обласної ради, який приїхав на зустріч з протестувальниками.

Нагадаємо, зерновози називають найбільшими руйнівниками доріг. Водії фур виправдовуються, що на порушення йдуть через власників, які змушують їх це робити.

За даними Мінінфраструктури, лише за один тиждень з 3-9 серпня інспекторами Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією було перевірено майже 28 тисяч транспортних засобів, складено 400 актів порушень габаритно-вагових параметрів і нараховано 3,4 млн гривень плати за перевантаження. У розрізі регіонів найбільше плати за проїзд нараховано в Одеській, Донецькій та Запорізькій областях.  

 

Тим часом, Одесу затопило — на сходах водоспади й на пляжі прорвало каналізацію (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.