Догори
Дати відгук

На лівому березі столиці оновили дві зони відпочинку: можна йти на шашлик (фото)

1 хв на прочитання20 Жовтня 2020, 19:11
Всі фото: Фейсбук КП "Київзеленбуд" Всі фото: Фейсбук КП "Київзеленбуд"
Поділитись:

У столиці стає все більше місць для цивілізованого відпочинку людей на природі. Зокрема, як повідомили у  Facebook КП "Київзеленбуд", комунальники оновили зони відпочинку на території КП «Дарницьке лісопаркове господарство».  

У зоні відпочинку «Затишок» у Білодібровному лісництві, розташованій на трасі Бровари-Київ, є столи з лавами, урни для сміття. І головне  інформаційні панно, які пояснюють правила поведінки в лісі, раптом хтось не знає.

Інша зона відпочинку з міфічною назвою «Чугайстер», а саме так наші предки називали добрих лісовиків, знаходиться у Микільському лісництві поряд із вулицею Бориспільська. Це маленька алея з лавами та дитячим майданчиком.

Комунальники нагадують, що  загалом на території столичних лісів розташовано 43 спеціально облаштованих зони відпочинку із відведеними місцями для розпалювання багаття, урнами для сміття, альтанками, столами, лавами, інформаційними щитами.

Відомо, третій день у Кропивницькому ліквідовують наслідки буревію та підраховують збитки. Пошкоджені 210 будинків у мікрорайонах Лелеківка та Стара Балашівка.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.