Догори
Дати відгук

На Київщині зареєстровано новий випадок захворювання на африканську чуму

с. Трипілля оголошено епізоотичним вогнищем

2 хв на прочитання21 Вересня 2023, 17:35
Поділитись:

У селі Трипілля Обухівського району Київської області 16 серня ц. р. зареєстровано новий спалах захворювання на африканську чуму свиней. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області.

Рішенням місцевої державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Обухівській районній державній (військовій) адміністрації від 18.09.2023 р. особисте селянське господарство мешканця с. Трипілля оголошено епізоотичним вогнищем, встановлено карантин та затверджено план заходів щодо профілактики, недопущення поширення та ліквідації захворювання африканської чуми свиней на території с. Трипілля Української міської територіальної громади Обухівського району Київської області.

До зони захисту увійшли мисливські угіддя ТОВ «Трипільський мисливець» та населені пункти Української міської територіальної громади Обухівського району (с. Трипілля, м. Українка, с. Халеп’я, с. Жуківці) з прилеглими до нього територіями.

До зони нагляду увійшли мисливські угіддя ТОВ «Трипільський мисливець», ТОВ «Оксамит-Сервіс», свиногосподарства ФГ «Ніна» та ПОСП «Дніпро», а також населені пункти Української міської територіальної громади (с. Верем’я, с. Витачів, с. Щербанівка, с. Плюти), Обухівської міської територіальної громади (м. Обухів, с. Долина, с. Козіївка, с. Красне Перше, с. Дерев’яна, с. Таценки) та Ржищівської міської територіальної громади (с. Стайки) Обухівського району.

Відповідно до Плану заходів директорам КП «Міський ринок м. Українка» (зона захисту), КП Обухівської міської ради «Обухівський ринок», ТОВ «Обухівський ярмарок» (зона нагляду) наголошено на заборону торгівлі на ринках живими свинями та продуктами з них, крім отриманих на забійних та переробних підприємствах, які мають експлуатаційний дозвіл, за наявності супровідних ветеринарних документів.

Наразі фахівцями ветеринарної медицини Держпродспоживслужби вживаються всі заходи, що передбачені діючою Інструкцією з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко
В США збудували дорогу, яка заряджає електромобілі під час руху
1 хв на прочитання6 хвилин тому
ЗАЕС перейшла на живлення власних потреб
На ЗАЕС стався черговий блекаут: є загроза радіаційній безпеці
1 хв на прочитаннягодина тому
Амазонські ліси. Фото з відкритих джерел
«У нас немає двох планет Земля»: президент Бразилії хоче повністю припинити вирубування лісів в Амазонці
2 хв на прочитання2 години тому
Українські судна у водах Антарктики
Українські судна розпочали промисловий вилов у водах Антарктики
1 хв на прочитання4 години тому
Декоративні гарбузи з бетону власноруч — простий спосіб (ВІДЕО)
1 хв на прочитання5 годин тому
«Декарбонізоване промислове виробництво — бізнес-модель майбутнього»: розпочав роботу Міжнародний кліматичний клуб
2 хв на прочитання6 годин тому
Левізія — квітка, яка прикрасить ваш сад чи клумбу (ФОТО)
1 хв на прочитання12 годин тому
Магнітні бурі: що очікувати українцям в період з 4 по 10 грудня 2023 року
2 хв на прочитанняВчора