Догори
Дати відгук

На Київщині з'явиться науковий агропарк

В ньому фермери та вчені будуть вирощувати органічну продукцію

1 хв на прочитання25 Червня 2020, 18:56
Поділитись:

На Київщині завершуються підготовчі роботи зі створення Наукового парку «Unit Agro». Про це повідомляє пресслужба Київської ОДА. 

"Вже на початку липня ми плануємо приступити до державної реєстрації Наукового парку «Unit Agro». Обласна влада робить все від нас залежне, щоб створити сприятливі та прозорі умови для створення та функціонування парку. На базі наукового парку вчені та бізнес матимуть змогу працювати. Київщина отримає сучасну платформу для розвитку агропромисловості, ведення освітньої та науково-технічної діяльності", - зазначив очільник області Василь Володін.

За задумом засновників парк дасть змогу вирощувати на території Київщини конкурентоспроможну, органічну продукцію, яка матиме попит як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Важливим парк є також для розвитку освітньої, науково-технічної та інноваційної діяльності вчених області. Майбутній парк – це матеріально-технічна база для комерціалізації результатів їхніх наукових досліджень. Сприятиме парк і розвитку та підтримці малого інноваційного підприємництва в державі.

Всі ці та багато інших факторів об‘єднали обласну владу, бізнесменів та вчених у бажанні створити надсучасну площадку для подальшого розвитку агропромисловості та економіки Київщини.

Нагадаємо, Україна позбулася залежності від Росії в плодоовочевій сфері.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.