Догори
Дати відгук

На киян з дітьми напали бізони та зубр (фото)

Пригода сталася в екопарку під Києвом

3 хв на прочитання27 Січня 2021, 21:59
На родину напали бізони та зубр На родину напали бізони та зубр
Поділитись:

В екопарку під Києвом бізони та зубр напали на людей з дітьми. Про подію розповів підприємець Юрій Цвіркун, який разом зі своїми дітьми приїхав у парк "Медвін" відпочити. Про це повідомляє "Факти ICTV".

За словами чоловіка, вони приїхали з друзями: всього семеро дорослих та семеро дітей, на чотирьох машинах.

"Разом зі співробітником господарства ми заїхали на територію угідь, перед поїздкою на екскурсію він пообіцяв супроводжувати нас всюди, і в разі передбачуваної ситуації страхувати та захищати нас", - зазначив Юрій.

Чоловік зі своїми чотирма дітьми заїхав на середину угідь ближче до бізонів, і всі вийшли, щоб сфотографувати тварин. Юрій розповів, що співробітник господарства дав їм моркву і запропонував піти на сусіднє поле погодувати оленів і коней Пржевальського.

"Ми, двоє дорослих і четверо дітей, пішли на годування коней, під час якого одна з тварин почала брикатися і двічі ледь не вдарила мою 8-річну доньку. Ми відразу залишили їх і пішли до свого авто на сусідньому полі", - згадує Цвіркун.

Коли повернулися, то біля машини нікого не було, і тут їх авто оточило стадо бізонів і зубр.

"Коли ми підійшли ближче, щоб сісти в машину, бізони напали на нас і почали переслідувати. Діти сильно злякалися, пережили неймовірний шок, почали плакати і просити про допомогу. Ми з дружиною взяли дітей і побігли через все поле, ближче до виходу, але ворота зсередини були замкнені на замок. Ми не змогли покинути територію господарства", - зазначив постраждалий.

Фото Факты ICTV - Тварини проявили агресію до людей
В цей час зубр почав трощити їх авто. Чоловік подзвонив другові, який з ними приїхав, і запитав: куди вони поділися, і де працівник, який обіцяв їх супроводжувати та охороняти.

"Виявилося, що він кинув нас і запропонував іншій групі людей поїхати годувати верблюдів на інше поле. Ми чекали повернення працівника господарства близько 15 хвилин, за цей час пережили неймовірний стрес", - обурюється Юрій.

Факты ICTV - Зубр побив авто

Пізніше постраждалі викликали поліцію і написали заяву на екопарк.

"Виявилося, що цей працівник працює в цьому господарстві всього місяць, робітники там не оформлені належним чином, відповідно до законодавства України, тварини не зареєстровані та не мають паспортів та інших документів, гроші за екскурсію беруть готівкою і не видають чеків" - звертає увагу чоловік.

Екопарк зобов'язався все залагодити та компенсувати матеріальні та моральні збитки. При цьому в адміністрації парку запевнили, що тварини не нападали б самі, і швидше за все їх спровокували.

"Ніхто ні на кого не нападав. Просто люди не почули наших рекомендацій. Не можна близько під'їжджати до тварин, у нас сафарі-парк. Це недотримання правил безпеки самими туристами. У нас давно вже існує екопарк, і раніше таких ситуацій не було. Тварини самі не нападають ніколи, їх спровокували", - повідомила гід екопарку Анастасія.

Тим часом зима повертається — пів України замітає снігом й авто застрягли на дорогах (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.