Догори
Дати відгук

На Кіровоградщині відкрили новий лісонасіннєвий центр

Продовжуємо висаджувати ліс

1 хв на прочитання20 Грудня 2022, 19:27
Фото:
Дніпроград Фото: Дніпроград
Поділитись:

У рамках програми Президента «Зелена країна» на Кіровоградщині відкрили новий лісонасіннєвий центр.

На території Знам’янського лісництва Чорноліського лісгоспу завершено будівництво нового лісонасіннєвого центру. Тут вирощуватимуть сіянці з закритою кореневою системою. Приживлюваність таких деревних рослин достатньо висока. Це показали результати попередніх років, коли Держлісагентство почало їх вирощувати.

Планується у перший рік вирощувати 50 тисяч сіянців сосни та 150 тисяч сіянців дуба звичайного. Впродовж 2-3 років вирощування буде збільшено до 3 млн сіянців на рік.

“Попри російське вторгнення, продовжуємо висаджувати ліс та відкривати нові потужності для вирощування сіянців. За півтора року реалізації "Зеленої країни" уже висаджено 243 млн сіянців. Ми віримо в ЗСУ і віримо в нашу перемогу. Саме тому на територіях, де не було бойових дій, висадка не зупинялася. Цього року ліс створений на площі 24 тисячі га”, - зазначив Міністр захисту довкілля Руслан Стрілець.

Нагадаємо, що цього року під час робочого візиту на Житомирщину Міністр Руслан Стрілець відкрив насіннєво-селекційний комплекс. Також завершено розширення і модернізація центру на Хмельниччині. Незабаром планується відкриття таких центрів на Волині, Закарпатті та Івано-Франківщині.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.