Догори
Дати відгук

На Кіровоградщині браконьєри наловили риби на майже 700 тисяч

Працівники екоінспекції браконьєрів, які наловили риби на майже 700 тисяч гривень.

1 хв на прочитання22 Листопада 2023, 13:35
На Кіровоградщині незаконно наловили риби на майже 700 тисяч гривень На Кіровоградщині незаконно наловили риби на майже 700 тисяч гривень
Поділитись:

Під час здійснення заходів, направлених на виявлення та попередження фактів незаконного добування та розповсюдження об’єктів рослинного та тваринного світу, та порушень природоохоронного законодавства на Кіровоградщині, працівники екоінспекції спільно з правоохоронцями викрили браконьєрів, які наловили риби на майже 700 тисяч гривень.

На водоймі біля с. Береславка Кетрисанівської сільської ради було виявлено і затримано громадян. Ними здійснено незаконний вилов водних біоресурсів забороненими знаряддями лову (сітками месиновими та електровудкою кустарного виробництва) у водному об’єкті, чим порушено правила використання об’єктів тваринного світу.

Під час проведення огляду незаконно добутих водних біоресурсів встановлена наступна кількість по видовому складу: карась сріблястий – 342 шт., сазан – 32 шт., щука – 1 шт.

Загальний розмір заподіяної шкоди становить 662 762 гривні.

За даним фактом, Інспекцією направлено матеріали до правоохоронних органів для прийняття рішення та подальшого притягнення порушників до відповідальності, згідно вимог чинного законодавства.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.