Догори
Дати відгук

На іспиті не більше 10 людей в аудиторії — МОН оголосило, як потрібно проводити сесію

В українських вишах іспити стартують з 1 червня

1 хв на прочитання25 Травня 2020, 21:36
Поділитись:

У Міністерстві освіти й науки вважають можливим проведення іспитів з 1 червня у приміщеннях вишів. Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» повідомила виконувач обов'язків міністра освіти й науки Любомира Мандзій. 

«Щодо проведення екзаменаційних сесій. Так, з 1 червня можливо це у закладах вищої освіти, за умови дотримання всіх протиепідемічних заходів, а також у групах не більше десяти осіб. Але все це залежить від кожної окремої адміністративної території, тому що перед тим, як відбувається послаблення карантинних заходів, має бути прийняте рішення обласною комісією ТЕБ і НС (йдеться про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій», - зауважила Мандзій.

За її словами, якщо показники щодо інфікування коронавірусом в області дозволяють послаблювати карантинні заходи, то це буде означати, що «з 1 червня в закладах вищої освіти, зокрема, можна буде продовжити освітній процес, зокрема складання екзаменаційної сесії». Водночас Мандзій додала, що там, де відкривати заклади вищої освіти буде неможливо через високі епідпоказники, сесія пройде дистанційно.

Нагадуємо, від коронавірусу постраждали сироти та студенти.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я