Четвер, 13 Серпня 2020
Догори
Дати відгук

На Херсонщині виростили з рису гігантський портрет Шевченка (фото)

1 хв на прочитання27 Липня 2020, 10:10 508
Фото: 05537.com.ua Фото: 05537.com.ua
Поділитись:

Фермери Скадовського району Херсонщини створили справжній шедевр серед рисового поля. На тлі зелених соковитих пагонів чітко виділяються чорні контури портрета українського письменника Тараса Шевченка, пише 05537.com.ua.

Портрет має розмір 34 на 40 метрів. Найкраще картину знімати з безпілотника, проте організатори проєкту запевняють, що її помітно навіть з космосу.

Макет зображення спочатку створили на комп'ютері, а потім сіяли його власноруч. Головною причиною для хвилювання його творців була ймовірність поганого сходу насіння, адже особливість картини - чорне листя злакових. Цей гібрид винайшли в Інституті рису села Антонівка. Насправді, листя має не чорний, а темно синій пігмент. Урожай при цьому буде білого кольору.

Відтепер найбільший портрет Шевченка знаходиться в Національному реєстрі рекордів України. Милуватися портретом молодого кобзаря можна до вересня, коли урожай рису зберуть.

Проєкт наступного року вже розробили, але тримають в секреті. Це не перша видовищна картина рисівників, в минулі роки поле прикрашав тризуб.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.