Догори
Дати відгук

На Франківщині лікарні переповненні хворими на ковід та пневмонію — люди лежать в коридорах та їдальнях

В область терміново виїжджає головний державний санітарний лікар.

1 хв на прочитання16 Лютого 2021, 17:15
Фото «Громадське». Люди лежать у коридорах і їдальнях лікарень Фото «Громадське». Люди лежать у коридорах і їдальнях лікарень
Поділитись:

У Центральній міській клінічній лікарні (ЦМКЛ) Івано-Франківська 95 % ліжок заповнені хворими на пневмонію. Про це на нараді у мера Івано-Франківська повідомила начальник управління охорони здоров’я міської ради Марія Бойко.

За її словами, у ЦМКЛ на сьогоднішній ранок — 333 випадки пневмонії, це 95 % заповнення.

«Центральна міська клінічна лікарня, напевно, побила рекорди через те, що за останню добу госпіталізовано 95 пацієнтів, із них 79 — із пневмоніями. Станом на сьогоднішній ранок у цьому медзакладі практично немає жодного вільного ліжка. Всі фізичні ліжка, які були в лікарні, які були на списанні, всі вже залучені. Пацієнти лежать у коридорах, їдальнях, кабінетах лікарів», — розповіла Бойко.

Вона додала, що в міській клінічній лікарні № 1 зараз перебувають 155 хворих із пневмоніями, заповненість там становить 77 %.

За інформацією Бойко, на Франківщині за останню добу зареєстрований 621 випадок захворювання на COVID-19, із яких 119 — в обласному центрі.

Останнім часом Івано-Франківська область лідирує за кількість хворих на ковід.

Через це сьогодні ввечері очікується засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС щодо цієї ситуації. В область терміново виїжджає головний державний санітарний лікар — заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Президент наголосив, що із ситуацією «треба ретельно розібратися», оскільки негода ускладнила госпіталізацію інфікованих в інші області, тому «треба розглянути варіант розгортання додаткових ліжок в області».  

Нагадаємо, що в Україні понад 3 тис. нових хворих на ковід, зросла кількість смертей.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.