Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • На Донеччині в комунальників зникло понад 14 млн грн на будівництво крематорію для тварин

На Донеччині в комунальників зникло понад 14 млн грн на будівництво крематорію для тварин

Журналісти та юристи домоглися відкриття кримінального провадження

1 хв на прочитання31 Березня 2021, 22:26
На Донеччині в комунальників зникло понад 14 млн грн на будівництво крематорію для тварин На Донеччині в комунальників зникло понад 14 млн грн на будівництво крематорію для тварин
Поділитись:

Юристи та журналісти проєкту «Свої Люди» домоглися відкриття кримінальної справи проти чиновників КП «Донецький регіональний центр поводження з відходами», які могли підробити документи на будівництві крематорію для тварин. Про це повідомляє Bihus.Info.

Так раніше активісти організації “Громадський патруль” з'ясували, що наприкінці 2019 року комунальники оголосили тендер на будівництво заводу для знешкодження біологічних відходів (а саме трупів тварин) на Донеччині. Переможцем тендеру стало підприємство «ДОНБАС БУДІНДУСТРІЯ СЕРВІС», з яким комунальники уклали договір на будівництво заводу до 31 жовтня 2021 року. З 53 мільйонів (вартість проєкту загалом) 14 мільйонів заплатили за будівельну техніку.

Однак, як повідомляють активісти, станом на лютий 2021-го побудований лише каркас заводу, а чи завозилась на будівництво техніка, за яку з бюджету вже сплачені 14.3 млн грн, – невідомо. Водночас комунальне підприємство не відповідає на запити журналістів.

За інформацією “Громадського Патруля”, комунальники могли внести неправдиву інформацію в акт прийняття-передання обладнання, щоб створити видимість його отримання.

З цією інформацією активісти та юристи звернулись до правоохоронців, які відкрили справу за статтею “Службове підроблення” (ч.1 ст. 366 КК України). Тепер справу розслідує поліція. Таке порушення карається штрафом від 34 тис. грн до 68 тис. грн або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на 3 роки.

Тим часом у Сумах пес прибирає річку від сміття (фото).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.