Догори
Дати відгук

На честь 75 річниці ООН українські школярі висадили алею дерев (відео)

1 хв на прочитання17 Вересня 2020, 19:58
Поділитись:

На честь 75 річниці ООН і напередодні Дня працівника лісу у дворі Вищедубечанської загальноосвітньої школи у Вишгородському районі на Київщині висаджено дерева: 60 туй і 15 катальп. З рослинами попрацювали юні відвідувачі Жукинського шкільного лісництва. Організатор висадки алеї — Державне агентство лісових ресурсів.

Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович розповідає, що Україною шириться позитивне явище: діти долучаються до збереження і відновлення природи.

Юлія Цуканова, керівник Жукинського шкільного лісництва, наголосила, що: «дитина, яка посадила і виростила дерево, ніколи його не зламає, бо знає скільки сил коштує ця робота. У Вищедубечанському лісовому господарстві маємо 3 висівні ящики, які закріплені за шкільним лісництвом, і діти працюють безпосередньо у розсаднику».

Учасники акції – юні лісівники, зауважили, що не залишаються без діла, і щосезону висаджують нові саджанці дерев. Зокрема, рідну школу вони вже прикрасили п’ятдесятьма каштанами й двадцятьма соснами.

Довідка: Ката́льпа (Catalpa) — рід квітучих дерев родини бегонієвих. Його представники поширені у теплих та субтропічних регіонах Північної Америки, Карибів, Східної Азії. Тож ця рослина має добре пристосуватися до нинішніх посушливих умов України.

24 жовтня 1945 року, коли Статут ООН вступив в силу, відзначається як День Організації Об'єднаних Націй.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині фермери оголосили війну нелегальним лісорубам (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.