Догори
Дати відгук

На Черкащині фермер вирощує яблука у формі серця (ФОТО, ВІДЕО)

«Актуальними» вони стануть ближче до Дня закоханих.

2 хв на прочитання16 Листопада 2021, 18:15
Фото: скрін із відео Фото: скрін із відео
Поділитись:

На Черкащині у селі Теклине у фермерському господарстві агроном Володимир Бардик вирощує яблука у формі серця. Він розповів, що почав експериментувати три роки тому, повідомляє Суспільне.

«Цьогоріч зібрали дві тисячі «амурних» яблук, втім продаватимемо їх напередодні Дня закоханих. Саме тоді на них найбільший попит. Яблука збираємо у вересні — на початку жовтня та закладаємо їх у холодильник», — розповів він.

Фото: скрін із відео

За словами агронома, найкраще яблука-серця вирощувати із сорту «Голден». Форму їм надають спеціальні контейнери. Втім треба знати, коли саме надягнути на плід контейнер:

«Ми чекаємо, коли яблуко виросте десь діаметром 50–55 міліметрів, щоб воно щільно лягало у формочку, щоб воно не хилиталось у ній. Бо якщо буде маленьке яблуко і як буде вітер воно може зміститися та сердечко вийде однобоке», — пояснив агроном.

Після двох місяців дозрівання у формі збирають врожай.

«Дуже всім подобається таке яблуко. Ось були торгові представники тижнів зо два тому, то відразу забронювали всі яблука на День Валентина. Проте реалізовувати такі яблука будуть і поштучно через їхню унікальність», — зазначив фахівець.

Фото: скрін із відео

Власник фермерського господарства Дмитро Дулін розповів, що для яблук розробили спеціальне пакування:

«Розроблене спеціальне пакування для такого яблука. Якщо хтось комусь хоче подарувати на День народження чи коханій людині до свята, ми плануємо зробити це можливим через інтернет».

Основним секретом вдалого вирощування «амурних» яблук, агроном називає любов, з якою за ними доглядають.

Нагадаємо, що на Херсонщині фахівці вивели особливий сорт хурми з квадратними плодами.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.