Догори
Дати відгук

На Буковині близько 20 людей захворіли COVID-ом після одужання

1 хв на прочитання05 Жовтня 2020, 12:43
Поділитись:

У Чернівецькій області зафіксували вже близько 20 випадків повторного інфікування COVID-19, повідомляє Чернівецька обласна державна адміністрація.

«Не важливо, в якій ми зоні карантину – червоній, помаранчевій, жовтій чи зеленій. Коронавірус живе поруч із нами, тож не варто нехтувати протиепідемічними нормами. Носити маску, користуватися антисептиком та дотримуватися соціальної дистанції – це обов’язок кожного з нас. Берегтися потрібно й тим, хто вже хворів на COVID-19. Наразі близько 20 буковинців повторно заразилися коронавірусом. І не завжди їхня хвороба проходила в легкій формі», – наголосила заступниця голови ОДА Наталія Гусак.

В облдержадміністрації зазначили, що з 5 жовтня почало діяти нове епідемічне зонування, згідно із яким Чернівецька область залишається у помаранчевій зоні. Та попри це, кількість нових випадків зараження коронавірусом щодня перевищує сотню.

До слова, вже цього тижня, з 5 по 11 жовтня, кількість заражених COVID-19 може стрімко зрости до 5 тисяч нових хворих на добу. Такий прогноз озвучив 5 жовтня на щоденному брифінгу очільник МОЗ Максим Степанов

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.