Догори
Дати відгук

На "Азовсталі" відбулася евакуація: врятували майже 300 осіб (фото)

Триває операція з порятунку заблокованих на території заводу захисників України.

1 хв на прочитання17 Травня 2022, 08:11
Всі фото: Reuters Всі фото: Reuters
Поділитись:

Відбулася  евакуація 53 важкопоранених військовослужбовців, який  доставлено до медичного закладу у Новоазовську. Ще 211 захисників через гуманітарний коридор були евакуйовані до Оленівки з подальшим поверненням їх на підконтрольну Україні територію через процедуру обміну. Про це повідомили у Генеральному штабі ЗСУ. 

Заходи з порятунку оборонців, які залишаються на території “Азовсталі”, тривають. 

У штабі заявивли, що захисники Маріуполя - герої нашого часу. Вони назавжди в історії. Це окремий загін спеціального призначення "Азов", 12-та бригада Національної гвардії України, 36-та окрема бригада морської піхоти, прикордонники, поліцейські, добровольці, тероборона Маріуполя.

Утримуючи позиції на “Азовсталі”, вони не дозволили противнику перекинути угруповання чисельністю до 17 батальйонних тактичних груп (близько 20000 особового складу) на інші напрямки. Тим самим завадили реалізувати план щодо швидкого захоплення Запоріжжя, здійснити вихід на адміністративний кордон Донецької та Запорізької областей і створити умови для оточення угруповання ООС.

"Сковування основних сил противника навколо Маріуполя дало нам можливість підготувати та створити оборонні рубежі, на яких наші війська знаходяться і сьогодні та дають гідну відсіч агресору. Ми отримали критично необхідний час на формування резервів, перегрупування сил, отримання допомоги від партнерів.Найважливіше спільне завдання всієї України та всього світу - зберегти життя оборонців Маріуполя", - деталізувало військове командування.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.