Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Війна
  • «Ми можемо постачати боєприпаси швидше, ніж росіяни возять тіла»: експерт пояснює військові перспективи РФ

«Ми можемо постачати боєприпаси швидше, ніж росіяни возять тіла»: експерт пояснює військові перспективи РФ

Не слід опинятися у ситуації, коли проти вас працює американська військова логістика.

2 хв на прочитання09 Серпня 2022, 00:42
MARS II — це модифікована для використання у Бундесвері американська M270, ключова її перевага у здатності випускати вдвічі більше ракет, ніж HIMARS. Також, вона повільніше пересувається, але й уразити цю систему артилерією складніше. MARS II — це модифікована для використання у Бундесвері американська M270, ключова її перевага у здатності випускати вдвічі більше ракет, ніж HIMARS. Також, вона повільніше пересувається, але й уразити цю систему артилерією складніше.
Поділитись:

Наразі найбентежнішою тенденцією з погляду Кремля є те, якими системними та інституціоналізованими стають поставки озброєння з США до України. Про це розповів Стефан Коршак — воєнний кореспондент, професійний письменник, фотограф, редактор і відеопродюсер.

«Київ і Вашингтон уже не метушаться нестямно, намагаючись збагнути, що ж саме треба доставити, якій катастрофі запобігти, і що насправді реально дістати попри — на противагу забаганкам обох сторін», — говорить експерт.

Він нагадує, що уряд США має багаторічний досвід постачання зброї для експедиційних воєн.

«Фактично на будь-якому курсі історії Європи «для чайників» вам розкажуть, що насправді вам не слід опинятися у ситуації, коли проти вас працює американська військова логістика. І власне, саме там і опинилася Росія під проводом Владіміра Путіна», — наголошує Коршак.

Експерт пояснює, що зараз на лінії фронту Україна не має кризових ситуацій, тож ЗСУ не волає про допомогу щодо поставок далекобійної зброї чи більшої кількості боєприпасів для гаубиць. Після того, як за останні шість місяців ЗСУ встигли «посидіти на дієті», зараз їхнє становище значно покращилось, констатує аналітик.

Він вважає, що організація поставок США озброєння для України є сигналом, який можна перекласти приблизно як: «А коли в ЗСУ закінчиться ОЦЕ, ми надішлемо ще. Ми цілком напевно можемо постачати боєприпаси швидше, ніж росіяни возять тіла».

«Ясне діло, лишається відкритим питання: а скільки ж тих ошатних ракет із GPS-наведенням українцям знадобиться для того, щоби скалічити цілу ділянку фронту до такого стану, що її можна буде легко захопити? Що ми знаємо точно — то це що масовані удари із використанням високоточної зброї супроти технологічно відсталішого противника були доктринальною практикою НАТО щонайменше в останні тридцять років. І ця тактика багаторазово доводила свою ефективність у конвенційних війнах», — підкреслює Коршак.

Експерт переконаний, що пожежі на російських складах боєприпасів свідчать, що в розвідки США та ЗСУ є детальний перелік підрозділів та комунікаційних вузлів, по яких вони можуть завдати масованого удару керованими ракетами, перш ніж розпочати наступ.

«Що тому може протиставити російська армія? Мабуть для тих, хто сидить у Кремлі, такі роздуми точно не є веселими», — припускає аналітик.

Також ми розповідали, що в Україні створили бота «Біла лада», який може допомогти російським сім'ям прискорити отримання «гробових».

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Війна
Росія готується вивезти з Луганщини понад 10 тисяч українських дітей
1 хв на прочитання2 години тому
Чи закінчився Голодомор? Як ми сьогодні бачимо продовження цієї історії
5 хв на прочитанняВчора
Куплений українцями супутник ICEYE дав змогу Головному управлінню розвідки виявити близько 2,6 тисячі одиниць техніки РФ
1 хв на прочитанняВчора
Потрібно більше санкцій: у вересні країни ЄС імпортували білоруських меблів на понад 10 мільйонів євро
3 хв на прочитання25 Листопада 2022
Стало відомо, коли ПАРЄ розгляне резолюцію щодо відповідальності російських пропагандистів
2 хв на прочитання25 Листопада 2022
Заморожені кошти російського Центробанку перевищують обсяги фінансових репарацій гітлерівської Німеччини
1 хв на прочитання25 Листопада 2022
«Пункти незламності» у вашому місті: адреси
1 хв на прочитання24 Листопада 2022
У США вважають, що рф може використати хімічну зброю
1 хв на прочитання24 Листопада 2022