Догори
Дати відгук

«Мрія» «приземлилася» в Києві (ФОТО)

Працювали протягом тижня, створивши квітник площею 85 квадратних метрів.

1 хв на прочитання27 Травня 2022, 20:33
Поділитись:

Сьогодні, 27 травня, на площі біля Деснянської РДА було відкрито черговий квітник із патріотичної серії до Дня Києва. Йдеться про композицію, на створення якої озеленювачів Деснянського району надихнув найбільший та найпотужніший у світі український транспортний літак «Мрія», знищений наприкінці лютого російськими окупантами. Про це повідомив начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Олександр Возний, пише Офіційний портал Києва.

«Запрошуємо киян помилуватися нашою квітковою «Мрією». Приємно, що кияни позитивно реагують на наші квіткові композиції – ми їх створюємо спеціально для того, аби в цей непростий період піднімати настрій мешканцям та гостям міста. Окремо хочу подякувати нашим робітникам зеленого господарства за креатив та роботу!» – зазначив Олександр Возний.

Над композицією «Літак «Мрія» спеціалісти Деснянського КП УЗН працювали протягом тижня, створивши квітник площею 85 квадратних метрів. Для створення незвичної клумби було використано майже 2 тонни крихти та 10000 квітів різних сортів: колеус, чорнобривці, бегонія, ценерарія та агератум.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.